Język: Polski | Deutch
caresenior24.pl

O firmie

Firma caresenior24.pl istnieje na rynku od kilku lat.

Działalność firmy skupia się przede wszystkim na pośrednictwie w opiece nad osobami starszymi, chorymi i dziećmi w Niemczech. W naszej pracy kierujemy się zasadą korzyści dla obu stron, przejrzystością zasad współpracy i wzajemnym szacunkiem.

Rodzina podopiecznego, która decyduje się na zatrudnienie opiekunki z pomocą naszej firmy, zawsze otrzymuje pracownika, który został starannie dobrany do oczekiwań rodziny i stanu zdrowia podopiecznego. Pracownicy wybrani przez naszą firmę to osoby wielozadaniowe, z doświadczeniem w opiece, które są w stanie poradzić sobie ze wszystkimi obowiązkami w sposób solidny, oczekiwany przez rodzinę.   

Opiekunka, która skorzysta z naszej pomocy może być pewna, że warunki oraz zakres pracy, jaki zastanie na miejscu, będą zgodne z przepisami prawa pracy, zatrudnienia w Niemczech oraz  dostosowane do preferencji opiekunki. Dzięki Caresenior24 opiekunka zyskuje stabilną pracę oraz godne warunki płacowe. Co więcej, dzięki Caresenior24 opiekunka będzie prowadzić legalną działalność, dzięki zarejestrowanej działalności jednoosobowej tzw. gewerbe w Niemczech. Nasza firma wyręczy opiekunkę we wszystkich formalnościach, związanych z rejestracją firmy zupełnie za darmo. Wspieramy także opiekunkę w dalszym prowadzeniu firmy gewerbe przez opiekunkę. 

Nad całym procesem będą czuwać nasi specjaliści, którzy dołożą wszelkich starań, aby całość formalności przebiegła sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu w obszarze opieki sprawia, że nasi klienci są zadowoleni i chętnie korzystają z usług naszej firmy. Świadczą o tym liczne referencje oraz duża ilość pozytywnych opinii na temat współpracy z Caresenior24.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Caresenior24 - wszystkie konsultacje są niezobowiązujące i bezpłatne.Menu: STRONA GŁÓWNA Osoby potrzebujące opieki Opiekunki O firmie Kontakt
Dokumenty: Cookies Polityka prywatności
Copyright © caresenior24.de 2015. All rights reserved.